рејтинг: 6.0/10
Ocjena korisnika: 6.79/10
(24 glasa)

СОДРЖИНА

Откако ќе најде љубов, Бриџит Џонс се прашува дали навистина има сè за што сонувала.

Слики

Бриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумот

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • У потрази за оцем (2011)

  денес
  image
  U zreloj i nežnoj dobi od deset godina, Henri Džejms Herman (Jason Spevack) odlučuje da upotrebi svoj IQ genijalca da bi otkrio ko je bio njegov otac, davalac...
 • Краток спој 2 (1988)

  денес
  image
  Роботот Џони Фајв доаѓа во градот каде што со него манипулираат криминалци што сакаат да го искористат за свои цели.
 • Pink Panter povtorno napadja (1976)

  денес
  image
  Inspektor Drejfus izlazi iz sanatorijuma odlučan da se napokon i zauvek reši trapavog Kluzoa. Nekadašnji glavni inspektor već treću godinu zaredom provodi na...
 • Балкански шпион - игран филм (1984)

  денес
  image
  Beograđanin Ilija Čvorović, koji je par godina proveo u zatvoru na Golom otoku zbog staljinizma, pozvan je na rutinski razgovor u lokalnu policijsku stanicu. Tamo...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.