poster

Бриџит Џонс: На работ на разумот

Bridget Jones: The Edge of Reason (2004)

комедија, романса, драма | Обединетото Кралство, Франција, Германија, Ирска, САД
Режисер: Beeban Kidron

Оценка на корисникот: 6.6/10
(267 гласови)

Слики

Бриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотNBCUБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумотБриџит Џонс: На работ на разумот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Планот на Меги (2015)

  image
  Планот на Меги сама да има бебе тргнува во лоша насока кога се вљубува во Џон, кој е женет. Но, откако добива ќерка, по три гоидини, Меги се двоуми. Што ако...
 • Љубов и пријателство (2016)

  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • Челични магнолии (1989)

  image
  Драмата норминирана за Оскар раскажува приказна за круг блиски пријатели чии животи се испреплетуваат. Во главните улоги: Џулија Робертс, Доли Партон и Сели Филд.
 • Миран човек (1952)

  image
  Син имиграната се враќа у родну Ирску како би упознао своје корене и породичну историју...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.