рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 8/10
(284 гласови)

Содржина

Кога Бела Свон се сели во мал град на Северозападен Пацифик, се вљубува во Едвард Кулен, мистериозен соученик, за кој подоцна дознава дека е 108-годишен вампир.

Слики

СамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамракСамрак

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.