poster

The Forger

The Forger (2012)

драма | САД
Режисер: Lawrence Roeck

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 5/10

СОДРЖИНА

Joshua, a teenager with a drugged-out mother on the run, wanders into the affluent community of Carmel, California. After getting himself into trouble, the authorities try to track down his mother. But in the meantime, a successful artist/businessman offers to take in Joshua and let him have a chance at a good life. His motives are questionable considering his line of business and how he plans to use Joshua's artistic talents, but Joshua has met a girl and he's not sure if the money is worth selling off his morals.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Украдени рај (2011)

  среда
  image
  Прича прати бриљантну инжењерку чији је патент украден, а за чију краѓу се сумњичи њен коелга. Када колегу пронаѓу мртвог, она постаје главни осумњичени.
 • Исчезната (2014)

  среда
  image
  На својата петта годишнина од свадбата, Ник Дан ја пријавува жена си како исчезната. Под притисок од полицијата и медиумите, неговите лаги прават сите да се...
 • Обожавање (2019)

  среда
  image
  12-годишниот Пол лудо се вљубува во Глорија, пациентка во ментална институција каде што работи мајка му, и која тврди дека е примена по грешка. Тие двајцата...
 • Жената на астронаутот (1999)

  среда
  image
  Спенцер Армацост (Јохннy Депп) члан је нове мисије на Спаце Схуттлеу. Страхови његове супруге Јиллиан (Цхарлизе Тхерон), остварују се када она дозна за незгоду...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.