рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(8 гласови)

Слики

Нож во грбНож во грбНож во грбНож во грбНож во грбНож во грб

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Леон (1994)

  image
  Леон е имигрант кој живее повлечен живот и пие само млеко. Но, тој е исто така и врвен професионален убиец. Во неговата зграда живее малата Матилда која има тажен...
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
 • Скршен човек (2003)

  image
  Откако по филмовите „Брзи и бесни“ и „xXx“ американскиот глумец Вин Дизел станува акциона ѕвезда, можел да избира нови проекти со кои ќе ѝ се претстави на...
 • Погрешно свртување кај Тахо (2009)

  image
  Еден ситен шеф на криминална група убива дилер на дрога без да знае дека тој работи за најголемиот криминален бос во земјата. Љубов, чест, моќ... страв од смрт....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.