рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 6.71/10
(24 гласови)

СОДРЖИНА

Џек е полицаец кој се подготвува да оди на заслужен одмор, на кој само сака да се опушти и да свири виолончело. Но на излегување, една сосетка го замолува да ја најде нејзината ќерка која побегнала со момчето. Џек не може да одбие, па тргнува во потрага, а единствената трага што ја има е една фотографија и име на улица. Во таа улица, тој наидува на еден постар брачен пар и ѝ помага на една жена која паднала. Како знак на благодарност, тие го викаат дома кај нив на чај, но наскоро се наоѓа со пиштол вперен во главата и среде осмислен грабеж на банка што го спроведуваат итриот Тајрон и неговата сензуална и многу манипулативна девојка Ерин.

Слики

Без добри намери

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар (2009)

  денес
  image
  Кога банда организирани крадци ќе преземе трговски центар, добродушниот чувар треба да ги спаси сите.
 • Ент-мен (2015)

  денес
  image
  Вооружен со суперкостум кој има неверојатна можност да го смали но и да му ја зголеми силата, крадецот Скот Ланг мора да му помогне на својот ментор д-р Хенк Пим...
 • Хари Потер и полукрвниот принц (2009)

  денес
  image
  Додека Смртојадите, охрабрени од враќањето на Лорд Валдеморт пустошат во светот на нормалните и светот на волшебниците, Хари се сомнева дека постои нова опасност...
 • Меѓународна завера (2009)

  денес
  image
  Агент на Интерпол (Овен) се обидува да разоткрие висока финансиска институција во меѓународен круг на тргување со оружје. Во „Меѓународна завера“, возбудлив...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.