poster

Surrogate

Surrogate (1995)

Драма | САД
Режисер: Jan Egleson, Raymond Hartung

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Содржина

Amy Winslow (Alyssa Milano) wants to go to art college but can't get her financial aid approved. A help wanted ad leads to a couple that will let her move into their quiet guest home rent free, a dream come true except that Joan(Connie Selleca) wants Amy to be a surrogate mother for her next child. Little does Amy know the dark sinister reasons behind her desire, the scandalous death of Joan's first infant child and the fear she might hurt her next baby. The baby is adopted before Amy wakes up in the hospital, leading to a dangerous confrontation to claim the child finally for her own.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Botë e padukshme (1987)

  image
 • Враќање во Сеул (2022)

  image
  Во потрага по своето потекло, 25-годишната Фреди за првпат се враќа во Јужна Кореја откако е посвоена и одгледана во Франција. Кога нејзината потрага ја наведува...
 • Денови во облаците (2007)

  image
  Филмот на Силви Солдини „Облачни денови” (Giorni e nuvole), напишан заедно со Дориана Леондеф, Францеко Пиколо и Федерика Понтремоли е приказна за Елса и Мишел....
 • Ромео и Јулија (2013)

  image
  Ромео и Јулија се тајно венчају упркос нетрпељивости њихових породица. Убрзо ќе низ догаѓаја заувек променити животе обе породице.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.