poster

Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки

Unstable Fables: The Goldilocks and the 3 Bears Show (2008)

Режисер: Howard E. Baker, Arish Fyzee
FilmBox Stars RS | 8.6.22 | 07:00

рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 5.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога Златнокосата ќе сфати дека за да победи мора да живее во хармонија со своите цимери, таа и мечињата се обидуваат да најдат заеднички јазик.

Слики

Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечкиНеобични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волас и Громит: Погрешни панталони (1993)

  денес
  image
  Еден таинствен пингвин, кој е всушност безмилосен криминалец, и еден чифт автоматизирани технопанталони се состојките за овој хумористичен трилер во кој кроткиот...
 • Барби и њене сестре у причи о коњима (2013)

  денес
  image
  Барби и њене млаѓе сестре иду у авантуру у Швајцарску, у живописне Алпе, где веќ са радошќу чекају да цело лето проведу на академији јахања која им нуди...
 • Вселенски шимпанза (2008)

  денес
  image
  Три шимпанза се праќаат во вселената за да ја истражуваат можноста за вселенски живот кога беспилотен вселенси шатл се урива на необележана планета.
 • Ранго (2011)

  денес
  image
  Кога еден камелеон кој е домашен миленик и пати од криза на идентитет, доживува незгода во еден стереотипен вестерн град по име Дирт, тој има единствена можност...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.