Chris Elwood

actor

Актерот:

 1. ...
  Bart
 2. ...
  Titanio

Глас:

 1. ...
  Death Metal Wolf / Drill Sergeant Wolf / Squeal
 2. ...
  Rex Stork
 3. ...
  Simon Owl / Rex Stork

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.