рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(22 гласови)

Содржина

Иллуминатион Ентертаинмент и Универсал Пицтурес доносе анимирани филм Тајни живот љубимаца, комедију о животу љубимаца који се догаѓа након што њихови власници оду на посао или у школу.

Сцеарист: ,
Продуцент: Janet Healy, Brett Hoffman
времетраење: 87 мин

Слики

Тајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимацаТајне авантуре куќних љубимаца

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Грозни ја 3 (2017)

  image
  Тим људи који је створио највеќе анимиране хитове Гру на супертајном задатку, Како је Гру украо мјесец, и Малци, доноси нове авантуре Груа, Луцy, њихових...
 • Големата авантура (2019)

  image
  Забавна авантура од сценаристот на „Мадагаскар“. Неверојатната приказна започнува кога штркот по грешка го доставува бебето-панда на погрешна адреса, кај...
 • Spirit of the Forest (2008)

  image
  A group of forest animals band together to stop a villainous group of exterminators from making a highway through their forest.
 • Тед - Изгубениот истражувач (2012)

  image
  Авантурист во обид, Тад Џонс, бара изгубен град во спектакуларната 3Д комедија, која ќе ве прошета од амазонските џунгли до планинските врвови на Анди.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.