Содржина

Бивши оперативац ЦИА, сада водитељ политичке дебатне емисије, прихвата понуду корпоративне кртице и покушава да разоткрије учешќе њене компаније у масакру, које је почињено у једном јужноамеричком селу.

Слики

Мрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистинаМрачна вистина

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ашер (2018)

  image
  Ашер (Рон Перлман) е платен убиец кој поголем дел од животот поминал убивајќи луѓе по налог на Ави (Ричард Драјфус). Живее како осаменик, негови пријатели се...
 • Слатка Вирџинија (2017)

  image
  Скитник и поранешен јавач на родео создаваат пријателство во мал град на Алјаска, кој закрепнува од дивјачки чин на безумно насилство. Со тек на време, нивната...
 • Слатка девојка (2021)

  image
  A man vows to bring justice to those responsible for his wife's death while protecting the only family he has left, his daughter.
 • Човекот на претседателот 2 (2002)

  image
  Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.