СОДРЖИНА

Одличен акциски трилер со големи актерски ѕвезди во главните ролји. По киднапирањето на неговата ќерка, животот целосно ќе се смени за пензионираниот убиец, кој ќе мора да му се врати на стариот живот од кој пред многу години се откажал...

Слики

ПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцотПринцот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Арена (2011)

  image
  Дејвид Лорд присиљен је борити се у дивљем свету модерне гладијаторске арене, где се мушкарци до смрти боре за забаву интернетских маса.
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • План бекства (2013)

  image
  Највеќи светски експерт у пројектовању затворских безбедносних система, на превару је заробљен у утврѓењу које је сам пројектовао, а у којем су смештени...
 • Џек Ричер (2012)

  image
  Шест истрели. Петмина мртви. Еден провинциски град доживува ужас. Но, за неколку часа, полицијата го решава случајот. Но, една работа не е како што треба....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.