Содржина

Ex-con and reformed sociopath Dylan Forrester is trying to quietly serve out his parole, with the help of a steady supply of antidepressants from his eccentric psychiatrist. However, when his brother dies under mysterious circumstances, Dylan breaks parole. With a determined FBI agent on his trail, Dylan goes to uncover the truth. Meanwhile, a band of armed mercenaries wants something Dylan's brother was hiding, and Dylan will need all his cunning and tactical skills to survive.

Слики

ОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасноОпасно

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • 355 (2022)

  image
  Када строго чувано оружје падне у руке плаќеника, ЦИА агенткиња Мејсон Браун (за Оскара номинована Џесика Честејн) морќе да удружи снаге са немачком агенткињом...
 • Плаќеница (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) је највештији плаќени убица на свету - као дете ју је спасио легендарни Муди (Семјуел Л. Џексон) и полако учио „породичном послу”. Када човека који...
 • Човекот на претседателот (2000)

  image
  Тајниот агент на американскиот претседател заколнат на најголема тајност мора да најде некој бестрашен да го замени во извршувањето на екстремно опасни воени мисии.
 • Максимална пресуда (2012)

  image
  Бившиот оперативец Крос и неговиот партнер Менинг добиваат задача да обезбедат пристигнување на две таинствени затворенички во затвор. Веднаш по нивното...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.