Оценка на корисникот: 7.7/10
(289 гласови)

Слики

Џорџ Вашингтон

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The End of a Blood Feud (1983)

  image
 • Old Times (1983)

  image
 • Gjurmë në kaltërsi (1981)

  image
 • Срам (2008)

  image
  Животот на универзитетскиот професор Дејвид Лури ќе се распадне по неговата импулсивна врска со една од студентките. Откако ќе биде присилен да даде отказ, тој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.