СОДРЖИНА

Питер е семеен човек што работи за еден неуспешен синџир на супермаркети, а неговиот живот го ремети новата шефица Сузан, која почнува да го подготвува за раководна позиција. Одеднаш, парите и можностите му се на дофат, но по која цена?
Пит е добро момче кое порано било „кул“. Порано тој го живеел својот сон во музичката индустрија, а сега ‘рмба во одделот за определување цени во еден неуспешен синџир на супермаркети за да може на својата сакана жена и на нивниот мал син да им обезбеди добар живот. Кога новата шефица на Пит, Сузан, го презема одделот, нејзиниот ентузијазам и неконвенционалните идеи почнуваат да ги менуваат работите. Таа сака да ја преобрази компанијата, а Пит го подготвува за раководна позиција. Пит е вовлечен во нејзиниот бурен живот и мора да работи многу повеќе од порано. Одеднаш, парите и можностите му се на дофат, но по која цена?

Слики

Проверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на ценитеПроверка на цените

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Дневникот на румот (2011)

  image
  Американскиот новинар Пол Кемп ќе допатува во Порто Рико во потрага по добри статии, меѓутоа ќе мора добро да се потруди да најде рамнотежа меѓу локалната култура...
 • 28 дена (2000)

  image
  Сандра Булок е во главната улога на успешна писателка во Њујорк која живее интензивно пред да ѝ се случи трагична незгода и мора да оди на рехабилитација. Во...
 • Годината кога Доли Партонми беше мајка (2011)

  image
  Елизабет Алисон Греј е обично единаесетгодишно девојче од предградието, кое нестрпливо ја очекува адолесцентноста, кога изненадно открива дека целиот нејзин живот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.