рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(5 гласови)

Содржина

Необично њујоршко семејство мора да се справи со сомнежите во животот, врските и непредвидливата љубов. Петунија ги прекројува животите на браќата Чарли, Адријан и Мајкал, кои мораат да забораваат се што ги учеле нивните родители, психоаналитичари.

Слики

ПетунијаПетунијаПетунијаПетунијаПетунијаПетунијаПетунија

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Брзо упознавање (2007)

  image
  Филм говори у зависнику од спеед даитинга, Џејмсу коме се ближи 30. роѓендан, а он још није осетио шта значи права љубав...
 • Судија Прист (1934)

  image
  Самопрокламовани "судија" Вилиам "Били" Прист из Кентакија, председава у судском предмету у коме се суди одметнику који је неправедно оптужен за убиство.
 • П.С. Те сакам (2007)

  image
  Млада вдовица дознава декан нејзиниот сопруг ѝ оставил 10 пораки што ќе ѝ помогнат да ја преброди болката и да започне нов живот.
 • Никад није касно (2021)

  image
  Док се Хеленина куќа поправља, оан се привремено сели у оближњу пензионерску заједницу. Тамо наилази на пожудне удовице, окрутне турнире у бриџу и легло насилних...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.