рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(26 гласови)

Содржина

Талентовани млади човек никако не може да доѓе на извршну позицију прескачуќи редове, па одлучује да узме пречице до тог циља који успут погодују и у љубавном животу

Слики

Тајната на мојот успехТајната на мојот успехТајната на мојот успех

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ван Вајлдер (2002)

  image
  Ван Вилдер је веќ седам година на факултету где је најпопуларнија особа. Нема намеру да дипломира док се тако добро забавља. Али кад му отац буде укинуо донације,...
 • Никако да тргне (2006)

  image
  Триесетгодишник сè уште живее со своите родители што најмуваат професионалец за постепено да го избрка од дома. Во тој момент почнува забавата...
 • Собар (2022)

  image
  A movie star enlists a parking valet at a Beverly Hills restaurant to pose as her lover to cover for her relationship with a married man.
 • Старосватици (2011)

  image
  Триесет и кусургодишната Ени открива дека нејзиниот живот е во целосен хаос кога ја презема улогата на деверица во свадбата на нејзината најдобра пријателка...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.