СОДРЖИНА

Сандра Булок од „Предлог“, номинираниот за оскар – Томас Хејден Чрч и Бредли Купер од „Мамурлак“ ги играат главните улоги во приказната за една жена, која откако се затрескува по еден тип, мисли дека се едно, а тој мисли дека таа го следи.
Сандра Булок игра ексцентрична изработувачка на крстозбори, Мери Хоровиц која, по еден сладок слеп состанок, се затрескува во камерманот Стив (Бредли Купер). Убедена дека се сродни души, Мери го следи Стив насекаде, охрабрена од дејствата на репортерот Хартман Хјуз (Томас Хејден Чрч). По пат, Мери се спријателува со група чудни луѓе што ја прифаќаат - присилувајќи ја да размисли за своето патување.

Слики

Сè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за СтивСè за Стив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љуби љуби ама главата не ја губи (1981)

  image
  Док Марија и Боба, настављајуќи своју љубав, проводе лето на омладинској радној акцији, њихове родитеље захватају "луде године" и "сексуална револуција". Врхунац...
 • Горко/слатко (2009)

  image
  „Горко/слатко“ е романтична комедија заснована врз ликови, но истовремено е и класична приказна. Филмот се одвива околу експертот за кафе Брајан Чендлер кој,...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
 • Madly in Love (1981)

  image
  Barnaba, a rude bus driver who enjoys the attention of women, one day meets Principessa Cristina, the princess of a local principality.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.