poster

Порив

Impulse (2008)

Режисер: Charles T. Kanganis

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10
Оценка на корисникот: 6.2/10
(23 гласови)

Содржина

Клер Денисон је прелепа, сензуална жена која очајнички покушава да пробуди мужевљеве сексуалне жеље осмисливши игрицу која би требало да врати искру у њихов досадни брак. Сцена је постављане и муж је загризао мамац, али иако је потпуно обузета жељом за страшќу, Клер убрзо схвата да нешто није у реду. Њена забавна игра претворила се нешто потпуно другачије и много опасније. Наиме, како би пробудила мужевљеву страст ова млада жена заводи странца, но убрзо бива увучена у опасни и смртоносни љубавни троугао.

Слики

Порив

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Каде што пеат раковите (2022)

  image
  Една девојка која сама се одгледала во Југот на Америка, е главен осомничен во убиството на еден маж со кој некогаш била инволвирана.
 • Bulevarot Malholand drajv (2001)

  image
  Кога по сообраќајка на Малхоланд Драјв жена добива амнезија, таа и згодна идна холивудска актерка бараат траги и одговори во Лос Анџелес во извртена сфера што ги...
 • Последниот здив (2018)

  image
  Без информации за тоа што се случува и како да се спасат, без струја, храна и вода, брачен пар се обидува да преживее нешто што изгледа како природна катастрофа и...
 • Архива (2020)

  image
  „Архива“ е приказна за Џорџ, истражувачки инженер кој работи на експерименталниот дел на вештачка интелигенција. Тој работи за компанија која ја усовршила...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.