рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 6/10
(19 гласови)

СОДРЖИНА

Во текот на многу мисии и наспроти невозможните шанси, Дом Торето (Вин Дизел) и неговото семејство го надмудриле, нервирале и го надминале секој непријател на нивниот пат. Сега, тие се соочуваат со најсмртоносниот противник со кој некогаш се соочиле: застрашувачка закана што произлегува од сенките на минатото, која е поттикната од крвната одмазда и кој е решен да го разбие ова семејство и да уништи сè -- и секого -- што Дом го сака, засекогаш.

Слики

Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10Брзи и бесни 10

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.