poster

Насмевка

Smile (2022)

хорор | САД
Режисер: Parker Finn

Каде да се погледне
Во кината од 30.9.22
Cineplexx
Оценка на корисникот: 10/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Откако е сведок на бизарна несреќа поврзана со нејзин пациент, Др. Роуз Котер почнува да доживува застрашувачки случки кои не може да ги објасни. Роуз мора да се соочи со нејзиното проблематично минато со цел да преживее и да ја избегне новата реалност.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.