poster

The Night Comes for Us

The Night Comes for Us (2018)

Режисер: Timo Tjahjanto

рејтинг: 6.9/10

Содржина

After sparing a girl's life during a massacre, an elite Triad assassin is targeted by an onslaught of murderous gangsters.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • 355 (2022)

  image
  Кога строго чуваното оружје ќе падне во рацете на платеници, агентката на ЦИА Мејс Браун (Џесика Честејн) се здружува со германската агентка Мари (Дајана Кругер),...
 • Под опсада (1992)

  image
  Кејси Рајбек е готвач на морнаричкиот борбен брод Мисури. Група платеници предводени од агентот на ЦИА Страникс се качуваат на бродот сакајќи да ги конфискуваат...
 • Пандури и разбојници (2017)

  image
  Полицијски преговарач за таоце игра опасну игру мачке и миша са још опаснијим пљачкашем банке. Осим што жели да буде на слободи, пљачкаш не бира речи и средства...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.