Содржина

Тим од платеници е ангажиран и пратен во опасна мисија да украдат најнова технологија, која во погрешни раце може да го загрози опстанокот на планетата.

Слики

Тешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка целТешка цел

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Убав ден да се умре машки (2013)

  image
  Џон Меклејн (Брус Вилис) патува во Москва за да му помогне на својот син. Нив ги гони руското „подземје“ и кога постои можност да почне војна, двајцата...
 • Категорија 5 (2014)

  image
  Откако семејство го преживува ураганот Катрина, ги погодува уште една бура што е многу полоша.
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешниот агент на ЦИА, Бен Логан се надева дека ќе најде нов почеток со неговата 15-годишна ќерка Ејми. Тој прифаќа работа во Белгија како експерт за...
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.