рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(51 глас)

Содржина

Франшизата „Брзи и бесни“ продолжува со своите високо октански вртежи, а режисерот Џастин Лин се враќа и составува ѕвездена актерска екипа за да го тестира вистинското значење на семејството како никогаш досега.

Слики

Брзи и бесни 9Брзи и бесни 9Брзи и бесни 9Брзи и бесни 9Брзи и бесни 9Брзи и бесни 9

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.