Содржина

Helen McNulty is a journalist struggling to regain control of her life a year after she was abducted and tortured in Central America...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • RAIN MAN (1988)

  image
  Чарли Бабит, себичен јапи, останува без наследство кога неговиот татко остава огромно наследство на неговиот брат Рејмонд, човек со посебни потреби, додека на...
 • Никогаш ретко понекогаш секогаш (2020)

  image
  Филмската режисерка Елиза Хитман ја пишува и режира оваа трогателна приказна за поддршката, пријателството, храброста и сочувството, наградена со „Сребрена мечка“...
 • Манчестер на море (2016)

  image
  Мајсторот Ли се враќа во својот роден град во Нова Англија по смртта на брат му за да се грижи за својот внук, кој е тинејџер. Но, неговото пристигнување го...
 • Kur hapen dyert e jetës (1986)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.