рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(8 гласови)

Содржина

Пјер е депресивно момче кое сака да му помогне на Торнадо, емотивно нестабилен коњ. Кога Пјер ќе побара помош од шепотачите на коњи, тргнува на пат на исцелување и самоспознавање.

Слики

ТорнадоТорнадоТорнадоТорнадоТорнадоТорнадо

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.