рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(30 гласови)

Содржина

Кога ќе му го откријат вистинскиот идентитет, некогашниот политички активист бега со цел да им ја спаси иднината на своите ќерки и да се смири со сопственото минато...

Слики

Закон На МолкотЗакон На Молкот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Г-ца Медоуз (2014)

  image
  Г-ца Медоуз (Кејти Холмс) е идеална сосетка. Таа е симпатична, прибрана, пријателски настроена и по малку наивна. Таа предава во основно училиште и сите деца ја...
 • Зависна (2014)

  image
  Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Здраво за готово (2001)

  image
  Двајца стари пријатели од полициското училиште, повторно се среќаваат, откако патиштата потполно им се разделиле. Оној кој е од другата страна на законот, го...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.