рејтинг: 7.8/10
Оценка на корисникот: 9.58/10
(19 гласови)

СОДРЖИНА

Гилберт се мачи да се грижи за својот брат Арни со проблеми во развојот, како и за другите од своето семејство, но откако се вљубува во Беки, Гилберт открива возбудливи нови можности.

Слики

Film Mode EntertainmentFilm Mode EntertainmentFilm Mode EntertainmentFilm Mode EntertainmentFilm Mode Entertainment

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • ЕДЕН ВИКЕНД (2014)

  петок
  image
  Бунтовно момче тинејџер дознава дека неговиот татко не му е вистински татко и решава да го најде својот биолошки татко.
 • Ритамот на лудилото (2014)

  петок
  image
  Ендру Нејман е амбициозен млад џез-тапанар, а единствена цел му е да се издигне на врвот во еден елитен музички конзерваториум. Прогонуван од пропаднатата...
 • Рупа у Земљи (2019)

  петок
  image
  Желеќи да побегне од своје тешке прошлости, Сара О'Нил ствара нови живот у руралном градиќу са својим сином Крисом. Страшан сусрет с тајанственим комшијом пољуља...
 • Искупување (2007)

  петок
  image
  Тринаесетгодишната неискусна писателка Бриони Талис засекогаш менува неколку животи кога го обвинува дечкото на својата постара сестра за дело кое тој не го сторил.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.