рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 9.6/10
(5 гласови)

Содржина

Неискусен млад човек се впушта во афера со сопругата на богат банкар. Наскоро тој се вплеткува во неочекуван скандал со сомнителна смрт што може да го одведе во затвор...

Слики

Внимавај што посакувашВнимавај што посакуваш

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Гладна Срца (2014)

  image
  Џуд је Американац, а Мина Италијанка. Случајно се упознају у Њујорку. Започињу вртоглаву романсу, венчавају се и она остаје у другом стању. То је потпуно нови...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Чувањето на Грејс Б. Џоунс (2009)

  image
  Во Мисури во педесеттите, животот на еден пар станува хаотичен кога сестрата на мажот ќе ја пуштат од локалната душевна болница и кога ќе почне да живее со...
 • Mysafiri (1979)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.