рејтинг: 8.0/10
Оценка на корисникот: 9/10
(93 гласови)

Содржина

Чарли Бабит, себичен јапи, останува без наследство кога неговиот татко остава огромно наследство на неговиот брат Рејмонд, човек со посебни потреби, додека на Чарли му остава нешто ситно. Заедно тргнуваат на патување низ целата земја.

Слики

RAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MANRAIN MAN

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Lumë drite (1975)

  image
 • Ослободување (2007)

  image
  Ана поголемиот дел од својот живот го поминала во Франција, но нејзините корени се од Израел. Кога умира таткото на Ана, таа се запознава со својот полубрат Улим...
 • Кругови (2013)

  image
  “Кругови” је српска антиратна мелодрама из 2013. године, режисера Срѓана Голубовиќа, а сценарио су написали Срѓан Кољевиќ и Мелина Пота Кољевиќ, по истинитом...
 • Степенице за небо (1983)

  image
  Дипломирани архитекта, у потрази за послом, одлази у Суботицу воѓен новим идејама. Враќа се поражен и лута Београдом тражеќи посао. Покушава да се придружи старом...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.