AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

KRIJUESI

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Scrubs (2001)

  Sot
  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Istine i laži (2017)

  Sot
  image
  Through many diffrent situations, we follow the life of a family, friends, love (revered and unclaimed), and through the episodes new characters (guest stars)...
 • Pokucaj na moja vrata (2020)

  Sot
  image
  Eda, who pins all her hopes on her education, confronts Serkan Bolat, who has cut off her international scholarship, which leaves her with a high school diploma...
 • Good Trouble (2019)

  Sot
  image
  Callie and Mariana Foster move to Los Angeles and begin their lives as young adults.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.