Pas një grindjeze fatkeqe në shtëpi, një nënë e përkushtuar gjendet në burg dhe lufton për të mbijetuar në shpresë për t'i bashkohet sërish vajzës së saj.

Ishte në kanal:

ATV KS  ALSAT-M  Star TV TR  

REKOMANDIMET
  • Devil's Throat (2019)

    image
    Although at first it is not clear why a corpse emerged from the river, it is such a strange crime, gradually gathering around the body some suspicious facts such...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.