Every episode features a cruise to a different spectacular location aboard a German luxury liner. There are usually several storylines, mostly of the romantic kind, involving the passengers and sometimes the crew of every cruise. There is always a feel-good factor and usually a happy ending for all.

Ishte në kanal:

RAI 2  Prime  RAI 1  

REKOMANDIMET
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Dream Hotel (2004)

  image
  Not a continuous series with consistent story continuity, but a number of essentially independent stories, 'Love Boat without the cruise ship'. Each episode is...
 • Les Misérables (2018)

  image
  Ish-i burgosur Zhan Valzhan pasi lirohet nga burgu krijon një identitet të ri duke u shndërruar në një njeri me potencial për shoqërinë si kryetar bashkie dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.