Njerëz që hyjnë me nje dëshirë, por përfundojnë të rilindur në vetvete përmes magjise së Ishullit Fantasy.

Ishte në kanal:

STAR Life  

REKOMANDIMET
 • Legacies (2018)

  image
  'Legacies' is a 2018 spin-off of 'The Vampire Diaries' and 'The Originals'. Hope Mikaelson, the daughter of a werewolf, vampire and granddaughter of a witch...
 • Charmed (1998)

  image
  The three Halliwell sisters discover that they are descendents of a line of female witches. Each has a special ability (stopping time, moving objects, seeing the...
 • The Tower (2021)

  image
  DS Sarah Collins and her colleague, DC Steve Bradshaw, investigate the deaths of long-serving police officer, PC Hadley Matthews, and a 15-year-old Libyan...
 • Highway to Heaven (1984)

  image
  Jonathan Smith is a probationary angel sent back to Earth to help people. During the series' first episode, he meets embittered ex-policeman Mark Gordon (as...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.