U našem serijalu Al Jazeera - Odabrane priče donosimo kratke priče ljudi koji su nesebičnim i hrabrim djelovanjem pokušali unijeti promjene u svojim sredinama.

Ishte në kanal:

Al Jazeera Balkans  

REKOMANDIMET
 • Beautiful Excursions (2006)

  image
 • Nous, les Européens (2019)

  image
  Through its reports and columns, "Nous les Européens" talks about Europe, but above all about the people who make Europe, and all the positive initiatives that...
 • European Islands Ep

  image
  The European islands are renowned primarily for their hotel resorts. However, we will show you a completely different face of theirs: forests, beaches, coves,...
 • Kode dhe komplote (2014)

  image
  Researchers scour the internet looking for traces of artificial intelligence. Not for A.I. created intentionally but A.I. that has been created by accident with...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.