Mavi përpiqet të vrasë burrin që ajo mendon se është vrasësi i vëllait të saj në ditën e tyre të martesës, edhe pse Aliu nuk është vrasësi, ai qëndroi në burg për 12 vjet për të mbrojtur vrasësin e vërtetë.

Transmetimet në kanale:

Klan Kosova  

Ishte në kanal:

ATV TR  

Episodi vijues:

e mërkurë
01:05
Dashuri dhe Urrejtje 1, Ep. 239
Sot
13:35
Dashuri dhe urrejtje 1, Ep. 240
Sot
01:05
Dashuri dhe urrejtje 1, Ep. 240
Nesër
13:35
Dashuri dhe Urrejtje 1, Ep. 241
Nesër
01:05
Dashuri dhe Urrejtje 1, Ep. 241
e premte
13:35
Dashuri dhe Urrejtje 1, Ep. 242
REKOMANDIMET
 • Kardashians (2006)

  e martë
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • U traganju za Alaskom (2019)

  e martë
  image
  A new student arrives to a boarding school and meets a young girl named Alaska. During his time getting to know and understand her he slowly falls in love with...
 • The Cul De Sac (2016)

  e martë
  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
 • Pobjeda srca (2020)

  e martë
  image
  Four women of varying ages from very different backgrounds find themselves living together--at first not quite understanding or approving of one another--learn...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.