Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Patrulla e putrave (2013)

  image
  Ryder leads a team of rescue pups (Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma and Skye) who save their town from everyday emergencies, whether it's finding missing...
 • Piratët e vegjël (1999)

  image
  There once lived a pirate named Gol D. Roger. He obtained wealth, fame, and power to earn the title of Pirate King. When he was captured and about to be executed,...
 • Pinguinët e Madagaskarit (2008)

  image
  The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Teen Titans Go takes a comedic look at the superheroes' lives. Viewers will finally get the opportunity to watch what life is like for the super teens. The Teen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.