I tallur, i abuzuar dhe i perbuzur, sepse eshte autik. Nuk arrin dot te komunikoje me te tjeret, por eshte nje doktor gjeni. Aliu, doktori i mrekullive arrin te gjeje dashurine dhe familjen qe gjithmone i ka munguar, ne spitalin me doktoret me te mi.

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Ishte në kanal:

Klan Plus  FOX TR  

Episodi vijues:

Nesër
12:30
Doktori i mrekullive, Serial.
e mërkurë
12:30
Doktori i mrekullive, Serial.
e enjte
12:30
Doktori i mrekullive, Serial.
e premte
12:30
Doktori i mrekullive, Serial.
e shtunë
03:30
Doktori i mrekullive, Serial.
REKOMANDIMET
 • Mad Men (2007)

  image
  A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented...
 • Euphoria (2019)

  image
  A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.
 • Si nos dejan (2021)

  image
  After dedicating a lifetime to her husband and family, Alicia's world changes completely when she discovers a betrayal. Determined to rebuild her life, Alicia...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.