poster

Si të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tënd

How to Train Your Dragon 2 (2014)

Komedi, Familjar, Fantazi, Animacion, Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Dean Deblois

Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(33 Voto)

PËRMBLEDHJE

Pasi zbulojnë një shpellë sekrete të mbushur me dragonj të egër dhe bamirësin e tyre misterioz, Hiccup (Jay Baruchel) dhe Toothless gjenden në qendër të një beteje për të mbrojtur paqen e Berk

Fotot

Si të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tëndSi të zbutësh një dragua 2-Si të trajnosh dragoin tënd

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu-Merimange: Universi i Ri (2018)

  image
  Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.
 • Racet dhe Klank (2016)

  image
  Galaktika po kërcënohet nga një forcë e ligë - i njohur si Presidenti Drek. Por dy heronj të vegjël, Raçet dhe Klenk do të gjejnë guximin e madh, për të shpëtuar...
 • Zogjtë e zemëruar (2016)

  image
  Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që...
 • Asteriksi dhe lufta e madhe (1989)

  image
  Kur miku i tyre magjistar goditet pa dashje nga një gur dhe humbet kujtesën, punët për Asteriksin dhe Obeliksit do të vështirësohen. kush mund t'i ndihmojë tani...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.