Chris Edgerly

actor

Ditëlindje: 1969

Aktor:

 1. 1. Kenan & Kel (1996), seriale
  ...
  Car Thief
 2. ...
  Doctor
 3. ...
  Agent Haskett
 4. ...
  Rudy
 5. ...
  Boris (voice)
 6. ...
  Gobber
 7. ...
  Various
 8. ...
  Gobber
 9. ...
  Ski Patrol Officer #2
 10. ...
  TV Commentator / Reporter #2 (voice)
 11. 12. Fat (2022), Film
  ...
  Typing Bunny (voice)

Zeri:

 1. ...
  Cloak
 2. ...
  LP the Horse / Pig / Diamond the Horse / Rattlesna
 3. ...
  Additional Voices
 4. ...
  Benny / Robot
 5. ...
  Boris
 6. ...
  Clean Fish
 7. 8. Clarence (2013), seriale
  ...
  Ranger
 8. ...
  Gobber
 9. ...
  Benny
 10. ...
  InfoMat / Deejay
 11. ...
  Edmund Dinis
 12. ...
  August Critchley
 13. ...
  Rolf
 14. 17. Fat (2022), Film
  ...
  Typing Bunny
 15. ...
  Band members
 16. ...
  Kids

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.