Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(21 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha.
Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

Fotot

Breshkat adoleshente NinxhaBreshkat adoleshente NinxhaBreshkat adoleshente NinxhaBreshkat adoleshente NinxhaLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateBreshkat adoleshente NinxhaNinja kornjače 01Ninja kornjače 02Ninja kornjače 04

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • LEGO NinjaGo Masters of Spinjitzu (2011)

  image
  Kur fati i botës së tyre, Ninjago, sfidohet nga kërcënime të mëdha, i takon ninjave: Kai, Jay, Cole, Zane, Lloyd dhe Nya të shpëtojnë botën.
 • Familja Hanter (2017)

  image
  Maksi është pjestari më i ri i familjes misterioze Hanter. Ai duhet të bashëpunojë me vëllezërit e motrat e tij Anika, Sal, Tess dhe Daniel, për të gjetur...
 • Batwheels (2022)

  image
  Superpowered crime-fighting vehicles defending Gotham City alongside Batman, Robin, Batgirl and a host of DC superheroes. Having just been created by the...
 • Skuadra Speciale (2014)

  image
  Young government agents Olive and Otto use math to investigate strange occurrences in their town. Produced by The Fred Rogers Co., this live-action series targets...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.