Vlerësimi: 4.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(11 Voto)

PëRMBLEDHJE

Vajza e doktorit të famshëm ka fuqi të jashtëzakonshme njësoj si i ati. Por asaj s'i pëlqen kjo gje pasi shoqeria s'arrin ta kuptoje dhuntine e saj. E ema do ta binde të shkojë ne nje ferme ku Maja do të mësoje te vleresoje veten.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asteriksi në Olimpiadë (2008)

  image
  Asteriksi dhe Obeliksi jane ne Rome per te marre pjese ne Olimpiade. Ata do te bejne te pamunduren per te martuar te riun Alafoliks me princeshen Irina dhe te...
 • Macet dhe Qentë (2001)

  image
  Qeni Badi ose agjenti 1364 Alkabadi rrëmbehet nga një bandë macesh dhe misioni i tij për të ndihmuar pronarin e tij shkencëtar dështon. Komanda e qenve vendos ta...
 • Asteriksi dhe Obeliksi kundër Çezarit (1999)

  image
  Kur Çezari merr vesh se në fshatin e vogël ku jeton Asteriksi dhe Obeliksi, ekziston një lëng magjik që të bën të pamposhtur, ai vendos që ta rrëmbejë atë me cdo...
 • Ela e magjepsur (2004)

  image
  Eles i është bërë një magji. Ajo duhet të bindet për gjithçka. Por kete sekret nuk duhet ta marre vesh njerka e keqe dhe Ela përpiqet të mbrojë princin e tokës...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.