PëRMBLEDHJE

Sam, mendon se është personi më i pafat në botë. Papritur ajo e gjen veten në "Tokën e Fatit", mes aventurave të shumta, ku ajo duhet të bashkohet me krijesat magjike, për të kthyer fatin e saj të mirë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Elementet (2023)

    image
    Në qytetin e quajtur "Element", banorët e zjarrit, ujit, tokës dhe ajrit, jetojnë të lumtur, por me një kusht, të mos ngatërrohen kurrë me njëri-tjetrin. Amber,...
  • Raja dhe dragoi i fundit (2021)

    image
    Shumë e shumë kohë më parë, në vendin e quajtur Kumandra, njerëzit dhe dragonjtë jetonin në harmoni të plotë, deri kur një fuqi e ligë i kërcënon... Dhe dragonjtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.