Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Adventures of Moby Dick (1996)

  image
  In 1841 off the coast of Massachusetts, a young whale's mother is killed by whalers. Meanwhile, a boy called Ishmael joins the crew of the ship Pequod, led by the...
 • Leo da Vinçi: Misioni Mona Liza (2018)

  image
  Njihuni me shpikësin gjeni, të riun Leonadro Da Vinçi dhe miqtë e tij më të mirë, Lorencon dhe Lizën ndërsa nisin një aventurë emocionuese me makina flutuake,...
 • Zoti Pibadi dhe Sherman (2014)

  image
  Zoti Pibadi, është qenia më e zgjuar në botë. Ai është një qen, që ka arritur të birësojë një djalosh të quajtur Sherman. Edhe pse Shermani është djalë shumë i...
 • Zgjimi i Dragoit të Zi (2014)

  image
  Bazuar në një nga videolojërat më të suksesshme, vjen aventura e një luftëtari të ri, i cili ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të bashkuar njerëzit dhe elfët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.