poster

Dragons: Dawn of the Dragon Racers

Dragons: Dawn Of The Dragon Racers (2014)

Komedi, Fantazi, Animacion, Familjar, Aksion, Afatshkurtër, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

PëRMBLEDHJE

A hunt for a lost sheep turns into a competition between Hiccup and friends as they compete to become the first Dragon Racing champion of Berk.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.