poster

Kenan & Kel

Kenan & Kel (1996)

Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.8/10

Set in Chicago, the show follows the kid-friendly misadventures of two high-school friends who are always scheming and dreaming. Kenan, who works at a grocery store, constantly devises crazy plans to strike it rich, while orange-soda-loving buddy Kel is always dragged along for the ride despite his track record for messing things up.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.