poster

Kthim në det

Back to the Sea (2012)

Regjia: Thom Lu
Cufo TV | Sot | 10:10

Vlerësimi: 4.1/10

PëRMBLEDHJE

Ëndrra e Kevinit, një peshku fluturues, është të shkojë në Barbados, aty ku ndodhet mbretëria e Peshqëve Fluturues. Por një ditë, ai do ta gjejë veten në akuariumin e një restoranti... A do arrij Kevini të shpëtojë?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Epoka e Dinosaurëve (2012)

  image
  Për Ërnin dhe shokët e tij, pjesa më e rëndësishme e të qenit fëmijë, është argëtimi pa kufij... Por prapësitë e tyre, do t'i çojnë atje ku s'ka shkuar askush......
 • Një aventurë ketrash (2015)

  image
  Kjo është aventura e një ketri, i cili ka një plan madh... Po një plan i madh, nuk mund të realizohet pa një skuadër të madhe... Zbuloni planin dhe skuadrën që...
 • Komodo Dragons (2017)

  image
  A large adult male is determined to mate with a young female. A trivial episode in the animal kingdom, one might think.
 • Rrethinat (2012)

  image
  I lodhur duke u vënë në lojë nga të gjithë, për shkak të ngjyrës së tij, Xhoni, një koala e bardhë, vendos të largohet dhe të shkojë aty ku do ndihet i vlerësuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.