poster

Maggie Simpson in Rogue Not Quite One

Maggie Simpson in Rogue Not Quite One (2023)

Komedi, Animacion, Familjar, Fantashkencë, Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Maggie jumps in Grogu's floating stroller and takes off across the galaxy in hyperspace, but Homer loses track of her. Maggie conducts the conflict in Springfield against a group of Imperial TIE fighters.

Skenaristi: ,
KOHëZGJATJA: 4 min

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.