James L. Brooks

Ditëlindje: 1940

Aktor:

 1. ...
  Rabbi
 2. 2. Rhoda (1974), seriale
  ...
  Subway Passenger
 3. ...
  Driving Evaluator
 4. ...
  David
 5. ...
  Self
 6. ...
  Self
 7. ...
  Self
 8. ...
  Self
 9. ...
  Self

Regjia:

Skenaristi:

 1. ...
  (created by)
 2. 5. Rhoda (1974), seriale
  ...
  (created by)
 3. 6. Taxi (1978), seriale
  ...
  (created by)
 4. ...
  (screenplay)
 5. ...
  (screenplay)
 6. ...
  (developed by)
 7. ...
  (screenplay)
 8. ...
  (screenplay)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer
 3. 15. Icebox (2018), Film

Zeri:

 1. ...
  Self

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.