poster

Tomi dhe Xherri: Aventurë në perëndimin e egër

Tom and Jerry: Cowboy Up! (2021)

Animacion, Western, Komedi, Familjar, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.1/10

PëRMBLEDHJE

Perëndimi i largët sapo u bë akoma më i egër me Tomin dhe Xherin! Këtë herë, rivalët e përhershëm bashkohen për të ndihmuar një vajzë dhe vëllain e saj. Ata duhet të shpëtojnë fermën e tyre nga një grabitës i pangopur...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lucky Luke (1971)

  image
  When the members of a caravan of pioneers find a daisy growing in the middle of the desert they decide to stop there and to build their town on this very spot....
 • Ted - Avanturisti i humbur (2012)

  image
  Duke u përpjekur të bëhet aventurier, Tad Xhonsi kërkon një qytet të humbur në këtë komedi 3D spektakolare, e cila do t'ju shëtisë nga Xhungla e Amazonit deri te...
 • Bashkimi i kafshëve (2010)

  image
  Për të zgjidhur problemet e mëdha, mjafton pak ndihmë nga të gjithë'. Kafshët që jeton në Savanë kanë vendosur të bashkojnë forcat, për të shpëtuar planetin e...
 • Garfild 2: Përrallë maçokësh (2006)

  image
  Maçoku më i famshëm i Amerikës, udhëton drejt Britanisë së Madhe dhe ngatërrohet për një maçok aristokrat dhe plot edukatë. Dhe sigurisht, ai nuk humb rastin të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.