PëRMBLEDHJE

Një luan, një ketrush llafazan, një gjirafë e hutuar, një anakondë tinëzare, dhe një koala argëtuese, arratisen nga kopshti zoologjik dhe përballen me aventura të pabesueshme në një qytet si Nju Jorku dhe më pas në natyrën e egër.

Fotot

Natyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egërNatyra e egër

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Planeti 51 (2009)

  image
  Planeti 51 banohet nga qenie te gjelbra e paqësore. Por mbërritja e alienëve nga planeti Tokë, do të ndryshojë gjithçka. Këta të fundit janë dërguar nga NASA për...
 • Aventurat e Ozit (2016)

  image
  Kur familja e tij shkon me pushime, një qen i vogël me emrin Ozi, e gjen veten në një burg për qentë, nga ku ai duhet të arratiset sa më parë, me ndihmën e miqve...
 • Normi i Veriut: Pushime me familje (2020)

  image
  Normi rikthehet. Këtë herë ai do të shkojë në Kinë, por kur kurora e Normit rrëmbehet, pushimet e tij familjare, shëndrohen në një mision familjar. Tani, ata...
 • Qentë e hapësirës (2010)

  image
  Belka dhe Strelka janë dy qenë të zakonshëm, të cilëve do tu trakas fati në derë. Ata do të stërviten për tu bërë më të fortë, më të zgjuar, sepse ata do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.